деревяний дом, Косов

Информация о услуге

Стоимость: 2000,00 Грн. / кв. м.
Заказать услугу
изготовляем и проектируем деревяные каркасные дома из карпатской смереки(сосна)

деревяний дом. Детальное описание услуги

Дерев'яний каркасний і каркасно-щитовий збірний будинок має безсумнівну перевагу вже на етапі вибору ділянки під забудову, адже каркасний будинок у шість-десять разів легший від цегляного і удвічі-утрічі легший від газобетонного або з оциліндрованої колоди! А це значить, що будувати каркасні і каркасно-щитові збірні будинки можливо практично на будь-яких грунтах з будь-яким рельєфом, де й ділянка коштуватиме дешевше.

По-друге: оскільки дерев'яний каркасний будинок або збірний каркасно-щитовий дім у 10-15 разів легший від традиційного мурованого будинку з цегли, піно-газобетону або «термодому», то й фундамент у каркасника теж полегшений а, відповідно, і дешевший. І чекати не потрібно, доки фундамент «встоїться».

Знову ж таки, завдяки невеликій вазі, каркасна технологія ідеальна для надбудови вже існуючих будівель без додаткового укріплення фундаменту або несучих стін.

Монтаж каркасу будинку до 400 м2 здійснює бригада з 4-х робітників, при цьому жодної вантажопідйомної техніки не потрібно, оскільки вага готових панелей дозволяє їх перенос і підйом вручну...

2. ЧАС

Беззаперечна перевага каркасної технології у порівнянні зі зрубом, оциліндрованою колодою, клеєним брусом, а тим паче з традиційними мокрими процесами: цеглою, газобетоном, термодомо так це швидкість виготовлення і будівництва. Від моменту копання фундаменту до заселення - три місяці, у будь-яку пору року!

Дерев'яний каркасний будинок не потребує очікування, доки стіни «встояться» як у цегляному будинку чи «сядуть» як у зрубі - кінцеву оздобу можна починати відразу ж з моменту зведення «коробки».

Монтаж каркасного і каркасно-щитового будинку відбувється «сухим» способом, відсутні будь-які «мокрі» процеси.

Каркасний будинок можна монтувати за будь-якої погоди цілорічно.

3. ЕКОНОМІЯКаркасні будинки дають відчутну економію у подальшій експлуатації:

у каркасному будинку не потрібно постійно конопатити тріщини, що є неминучим у зрубі або будинку з масиву дерева;

стіни каркасного будинку не потрібно періодично обробляти вартісними антисептиками;

у порівнянні з іншими, каркасні будинки споживають на 40-50% менше енергію на опалення, саме тому вони надзвичайно популярні у спорудженні «пассивних будинків» у країнах ЄС;

низькі витрати енергії на опалення дозволяють нашим клієнтам обігрівати каркасні будинки електрикою, не витрачаючись на підключення газу;

каркасні будинки швидко прогріваються, адже нагрівається лише повітря всередині будинку, а стіни прогрівати не потрібно;

правильно збудований каркасний будинок взимку при вимкненому опаленні втрачатиме лише 2 градуси тепла на добу.

У порівнянні з цеглянним або газобетонним, каркасний або каркасно-щитовий будинок матиме більшу загальну площу при однаковій площі забудови, адже його стіни більш ніж удвічі тонші.

Якщо фасад каркасного будинку оздоблений клінкерною цеглою, цементно-стружковою або магнезитовою плитою, а стіни зсередини обшиті гіпсокартоном, то ризик його загоряння зведено до нуля.

Каркасна технологія будівництва є надзвичайно гнучкою, дозволяє застосувати найсміливіші архітектурні рішення, що неможливо або ж надзвичайно дорого при традиційному будівництві. Під час будівництва каркасний будинок можна безліч разів як завгодно перебудовувати з мінімальними затратами часу, праці та матералів, а саме: зміщувати перестінки, міняти розміри проємів, добавляти нові проєми під вікна/двері і т.д. У подальшому готовий каркасний будинок також без проблем можна перебудовувати.

Після монтажу каркасно-щитового будинку будівельний майданчик лишається винятково чистим, без бою цегли, розкиданого розчину, слідів важкою техніки, що є неминучим при мурування коробки цегляного будинку.

Для монтажу каркасного будинку достатньо напруги у 220 Вольт.

ЕКОЛОГІЯ

У країнах ЄС каркасний будинок, каркасно-щитовий будинок, збірно-панельний будинок є синонімами слова ЕКОЛОГІЧНИЙ.

Справа в тім, що:

у будівництві каркаснока застосовуються дружні для здоровя людини матеріали;

у правильно збудованому каркасному будинку за правильної його експлуатації завжди здоровий мікроклімат;

виготовлення будівельних матеріалів для каркасного будинку є менш енергоємким і завдає мало шкоди навколишньому середовищу;

каркасний будинок потребує менше енергії для обігріву, а значить зменшується кількість викидів СО2 в атмосферу.

Срок выполнения услуги

40-50 дней

Контакты поставщика

Телефоны:
0988856840

деревяний дом, добавлена на сайт 2 янв. 2013 г.
  • Другие услуги компании
  • Похожие услуги других компаний

Контактная информация

фоп петрованчук

Контактное лицо: василь петрованчук

Телефоны: 0988856840

Skype: Позвонить петрованчук василь васильович

Адрес: 78640 Ивано-Франковская обл., Косов, космач

Написать нам

Карта проезда

Следите за обновлениями

Сайт работает на платформе UA Build

© 2018 фоп петрованчук. All rights Reserved

Сообщить о плохом содержании

Вверх